oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Olsztyn, Dajtki

Olsztyn, Dajtki
działka na sprzedaż

ABR-GS-11567

SPRZEDANA DZIAŁKA Nad Jeziorem Kortowskim Atrakcyjna działka o pow. 8200 m2  z linią brzegową jez. Kortowskiego. Położona na skraju osiedla Dajtki, przy ul. Włościańskiej. Przyłącza elektryczne, wodne i kanalizacyjne: na działce. Działka ma kształt prostokąta o ...

Powierzchnia
8 200,00 m2
Cena za m2
400,00 zł
cena 3 280 000
działka na sprzedaż - Olsztyn, Dajtki
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Gietrzwałd, Woryty

Gietrzwałd, Woryty
dom na sprzedaż

ABR-DS-11565

KOMFORTOWY DOM W WORYTACH NA WARMII !!! Do sprzedaży komfortowy dom, wybudowany w nowej technologii w Worytach, w gminie Gietrzwałd, w powiecie olsztyńskim. Woryt to mała warmińska miejscowość położona między Gietrzwałdem a Rentynami,  pośród przepięknych lasów oraz ...

Powierzchnia
120,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 100 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
15 750,00 zł
cena 1 890 000
dom na sprzedaż - Gietrzwałd, Woryty

Biskupiec (gw)
działka na sprzedaż

ABR-GS-11525

NOWA CENA  PROMOCJA  MAZURY  działka nad jeziorem. Piękna działka nad jeziorem Dadaj. Od brzegu dzieli ją kilkunastometrowy pas rzadkiego lasku. Brzeg nadający się zarówno do cumowania łodzi jak i bezproblemowego wyjścia do wody. Działka ma kształt wydłużonego prostokąta, ...

Powierzchnia
1 550,00 m2
Cena za m2
400,00 zł
cena 620 000
działka na sprzedaż - Biskupiec (gw)

Gietrzwałd
dom na sprzedaż

ABR-DS-11508

WARMIA DOM WSRÓD LASÓW I STAWÓW PROMOCJA NOWY, pięknie położony dom w gminie Gietrzwałd Nowoczesny dom na działce o pow. 2,4 ha w otoczeniu lasu i w niewielkiej odległości do kilku jezior. Zaprojektowany na planie litery "L" składa się ze skrzydła mieszkalnego połączonego ...

Powierzchnia
211,59 m2
Powierzchnia działki [m2]
24 068 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
11 337,96 zł
cena 2 399 000
dom na sprzedaż - Gietrzwałd
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Świątki, Gołogóra

Świątki, Gołogóra
działka na sprzedaż

ABR-GS-11477

ŚWIETNA DZIAŁKA W GOŁOGÓRZE !!!  NUMER 416/2  Gołogóra to mała miejscowość położona w województwie warmińsko-mazurskim, powiecie olsztyńskim, w gminie Świątki. Miejscowość oddalona od Olsztyn o 22 km, od Świątek 5,5 km, więc dojazd zajmuje kilkanaście minut. Oferujemy ...

Powierzchnia
3 944,00 m2
Cena za m2
69,00 zł
cena 272 136
działka na sprzedaż - Świątki, Gołogóra
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Wiśniewo, Wiśniewko

Wiśniewo, Wiśniewko
działka na sprzedaż

ABR-GS-11476

Siedlisko w miejscowości Stare Kosiny w gm. Wiśniewo, pow. Mława. OKAZJA  CENOWA Na nieruchomość składają się: - działka o pow. 26 900 m2, płaska, częściowo zadrzewiona na granicach, częściowo ogrodzona, -staw zarybiony o pow. ok 300 m2, -dom mieszkalny, parterowy ...

Powierzchnia
26 900,00 m2
Cena za m2
15,61 zł
cena 420 000
działka na sprzedaż - Wiśniewo, Wiśniewko
Kryteria wyszukiwania

rozumiem