oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Stawiguda, Bartążek

Stawiguda, Bartążek
działka na sprzedaż

ABR-GS-11475

Atrakcyjna  działka na Warmii o pow. 5900 m2 w miejscowości Bartążek, z widokiem na jez. Kielarskie (49 ha). Działka (częściowo zalesiona) ma kształt zbliżony do trójkąta i położona jest na niewielkim wzniesieniu umożliwiającym widok na jezioro i okoliczny, malowniczy ...

Powierzchnia
5 900,00 m2
Cena za m2
122,88 zł
cena 725 000
działka na sprzedaż - Stawiguda, Bartążek
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Wiśniewo, Stare Kosiny

Wiśniewo, Stare Kosiny
działka na sprzedaż

ABR-GS-11469

Siedlisko w miejscowości Stare Kosiny w gm. Wiśniewo, pow. Mława. Na nieruchomość składają się: - działka o pow. 26 900 m2, płaska, częściowo zadrzewiona na granicach, częściowo ogrodzona, -staw zarybiony o pow. ok 300 m2, -dom mieszkalny, parterowy o pow. 90 m2 ...

Powierzchnia
26 900,00 m2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
15,61 zł
cena 420 000
działka na sprzedaż - Wiśniewo, Stare Kosiny
oferta na wyłączność
lokal na sprzedaż - Olsztyn, Śródmieście

Olsztyn, Śródmieście
lokal na sprzedaż

ABR-LS-11389

Sprzedane Budynek restauracji nad rzeką Łyną zlokalizowany na obrzeżu Starego Miasta w sąsiedztwie olsztyńskiego Zamku, w otoczeniu malowniczego parku, na działce o pow. 680 m2.. Jest budynkiem 4 kondygnacyjnym (w tym kondygnacja podziemna i użytkowe poddasze) z dachami ...

Powierzchnia
1 461,00 m2
Cena za m2
4 784,39 zł
cena 6 990 000
lokal na sprzedaż - Olsztyn, Śródmieście
video
hala na sprzedaż - Stawiguda

Stawiguda
hala na sprzedaż

ABR-HS-11387

NOWOCZESNE HALE W STAWIGUDZIE IDEALNE MIEJSCE NA SIEDZIBĘ FIRMY: FIRMĘ KURIERSKĄ, HURTOWNIE KOSMETYCZNE, FARMACEUTYCZNE,WETERYNARYJNE , LUB RÓŻNEGO RODZAJU PRODUKCJĘ LUB ZAKUP INWESTYCYJNY Z NAJEMCĄ.   OBIEKT SKŁADA Z HALI MAGAZYNOWO – PRODUKCYJNEJ O POWIERZCHNI ...

Powierzchnia
2 835,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
8 585 m²
Cena za m2
2 998,24 zł
cena 8 500 000
hala na sprzedaż - Stawiguda

Olsztyn, Śródmieście
lokal na sprzedaż

ABR-LS-11371

OLSZTYN Nowoczesny budynek wielousługowy (fitness, kursy tańca, bankiety, bale i wesela, konferencje, targi itp.) o pow. użytkowej 2141,28 m2 na działce o pow. 1153 m2 + dzierżawiony parking na ok. 87 samochodów. Budynek zlokalizowany przy ul. Obrońców Tobruku 3 z łatwym ...

Powierzchnia
2 401,10 m2
Cena za m2
3 566,70 zł
cena 8 564 000
lokal na sprzedaż - Olsztyn, Śródmieście

Olsztyn, Redykajny
działka na sprzedaż

ABR-GS-11249

DZIAŁKA BUDOWLANA NA REDYKAJNACH wśród jezior Na sprzedaż wspaniała, ekskluzywna działka budowlana o powierzchni 2600m2 z wi Nieruchomość położona na Osiedlu Redykajny w Olsztynie. Działka położona w przepięknej, malowniczej okolicy, w otoczeniu lasu, w pobliżu ...

Powierzchnia
2 600,00 m2
Cena za m2
380,00 zł
cena 988 000
działka na sprzedaż - Olsztyn, Redykajny
Kryteria wyszukiwania

rozumiem