oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Purda, Pajtuny

Purda, Pajtuny
działka na sprzedaż

ABR-GS-11776

Działka o pow.3001 m2 w malowniczej warmińskiej miejscowości Pajtuny w odległości 20 km od Olsztyna. Wokół nieskażona przyroda i piękne pejzaże. W pobliżu rzeka Kośna będąca elementem atrakcyjnej trasy kajakowej, szlaki piesze i rowerowe. W bliskiej odległości kilka ...

Powierzchnia
3 001,00 m2
Cena za m2
26,32 zł
cena 79 000
działka na sprzedaż - Purda, Pajtuny
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Purda

Purda
działka na sprzedaż

ABR-GS-11775

NOWA  CENA PURDA - działka inwestycyjna Działka budowlana o pow. 16825m2, położona na obrzeżach warmińskiej gminnej wsi Purda, w odległości 24 km od Olsztyna. Całość podzielona jest na mniejsze działki o pow. kolejno:  649/1 -1339 m2       /2 -1028 m2       /3 -2317 ...

Powierzchnia
16 825,00 m2
Cena za m2
54,09 zł
cena 910 000
działka na sprzedaż - Purda
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Olsztyn, Podgrodzie

Olsztyn, Podgrodzie
mieszkanie na sprzedaż

ABR-MS-11772

Promocja NOWA  CENA ATRAKCYJNE MIESZKANIE NA PODGRODZIU  Atrakcyjne mieszkanie w pięciopiętrowym apartamentowcu na olsztyńskim osiedlu Podgrodzie. Apartament o pow. użytkowej 101 m2, zlokalizowany jest na najwyższym piętrze, wyróżniającego się oryginalnym walcowatym ...

Powierzchnia
101,00 m2
Piętro
5
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
9 504,95 zł
cena 960 000
mieszkanie na sprzedaż - Olsztyn, Podgrodzie

Olsztyn, Grunwaldzkie
mieszkanie na wynajem

ABR-MW-11766

SUPER OFERTA !!!! - MIESZKANIE NA OSIEDLU GRUNWALDZKIM Przy ulicy Królowej Jadwigi . Do wynajęcia słoneczne, przytulne mieszkanie o powierzchni 42 m2, w budynku trzypiętrowym usytuowane na drugim piętrze. Składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. ...

Powierzchnia
42,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
61,90 zł
cena 2 600
mieszkanie na wynajem - Olsztyn, Grunwaldzkie

Olsztyn, Brzeziny
dom na sprzedaż

ABR-DS-11760

DOM, KTÓRY PRZYNOSI COMIESIĘCZNY DOCHÓD. BRZEZINY -  270m2  doskonała lokata inwestycyjna !!! Możliwość zamieszkania dwóch rodzin. Dom w świetnie lokalizacji - osiedle Brzeziny - tuż przy miasteczku studenckim jakim jest Kortowo. Bardzo spokojna dzielnica obok  Uniwersytet ...

Powierzchnia
270,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
739 m²
Pokoje
12 pokoi
Cena za m2
6 629,63 zł
cena 1 790 000
dom na sprzedaż - Olsztyn, Brzeziny

Olsztyn, Centrum
lokal na sprzedaż

ABR-LS-11744

OLSZTYN Inwestycja SPRZEDANE Nowoczesny lokal w centrum Olsztyna 1727metrów położony na pierwszej i drugiej kondygnacji. Od wielu lat lokal ma stabilnego najemcę. Czynsz 60 000zł  netto plus opłaty po stronie najemcy. Przed budynkiem parking zewnętrzny dla klientów. zapraszam ...

Powierzchnia
1 727,00 m2
Cena za m2
4 632,31 zł
cena 8 000 000
lokal na sprzedaż - Olsztyn, Centrum
Kryteria wyszukiwania

rozumiem