oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Olsztyn, Jaroty, Jarocka

Olsztyn, Jaroty, Jarocka
mieszkanie na sprzedaż

ABR-MS-12067

Jasne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni  44m2 na drugim piętrze bloku przy ul. Jarockiej 82 w Olsztynie.  Budynek z 2013 roku, ocieplony, ogrodzony, z windą i halą garażową, w której znajduje się należące do mieszkania miejsce parkingowe.  W mieszkaniu: pokój ...

Powierzchnia
44,00 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
11 931,82 zł
cena 525 000
mieszkanie na sprzedaż - Olsztyn, Jaroty, Jarocka
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Stawiguda, Ruś

Stawiguda, Ruś
dom na sprzedaż

ABR-DS-12045

Piękny dom na dużej (2174 m2) działce w Rusi pod Olsztynem. Budynek: wzniesiony w 2014, na bieżąco konserwowany - jak nowy. Założony na planie zbliżonym do kwadratu z dwoma ryzalitami frontowymi. Na osi elewacji frontowej (pn.-wsch.) półkolisty balkon. Dach wielospadowy, ...

Powierzchnia
371,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 174 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
9 299,19 zł
cena 3 450 000
dom na sprzedaż - Stawiguda, Ruś

Dywity, Różnowo
działka na sprzedaż

ABR-GS-12028

INWESTYCJA Działka o pow. 10 680m2 w miejscowości Różnowo gmina Dywity, 10 km od Olsztyna. Działka ma ważne warunki zabudowy  na 11 budynków mieszkalnych, jednorodzinnych (szerokość elewacji frontowej- 9-15m; wysokość- 6,8-9m; dach dwuspadowy 35*- 45*; powierzchnia ...

Powierzchnia
10 680,00 m2
Cena za m2
93,16 zł
cena 995 000
działka na sprzedaż - Dywity, Różnowo
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Stawiguda, Dorotowo

Stawiguda, Dorotowo
dom na sprzedaż

ABR-DS-11996

Dom w stanie deweloperskim+ w podolsztyńskiej miejscowości Dorotowo. Powierzchnia użytkowa- 157 m2 plus garaż- 35 m2. Na płaskiej, częściowo ogrodzonej i częściowo urządzonej działce, o pow. 1256 m2, znajduje się ponadto budynek gospodarczy/garaż, aktualnie użytkowany ...

Powierzchnia
253,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 256 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
6 403,16 zł
cena 1 620 000
dom na sprzedaż - Stawiguda, Dorotowo

Stawiguda, Tomaszkowo
dom na sprzedaż

ABR-DS-11986

NOWA  CENA  Nowoczesny dom o niebanalnie zaprojektowanych elewacjach i przestronnym wnętrzu. Duże, efektowne przeszklenia podnoszą jego walory estetyczne i dodają mu lekkości. Konstrukcja przygotowana pod pergolę i ewentualne zadaszenie tarasu (lub urządzenie tam ogrodu ...

Powierzchnia
281,87 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 400 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
6 900,34 zł
cena 1 945 000
dom na sprzedaż - Stawiguda, Tomaszkowo

Olsztyn, Pieczewo, Balbiny Świtycz-Widackiej
mieszkanie na sprzedaż

ABR-MS-11983

NOWA  CENA Gruntownie wyremontowane, zmodernizowane i funkcjonalnie wyposażone mieszkanie o powierzchni 49 m2 przy ulicy Świtycz-Widackiej, na olsztyńskim osiedlu Pieczewo. Mieszkanie dwupokojowe z widną kuchnią i łazienką.  Zlokalizowane na 1 piętrze 4 piętrowego ...

Powierzchnia
48,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
10 395,83 zł
cena 499 000
mieszkanie na sprzedaż - Olsztyn, Pieczewo, Balbiny Świtycz-Widackiej