oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Olsztyn, Jaroty, Jarocka

Olsztyn, Jaroty, Jarocka
mieszkanie na sprzedaż

ABR-MS-12067

Jasne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni  44m2 na drugim piętrze bloku przy ul. Jarockiej 82 w Olsztynie.  Budynek z 2013 roku, ocieplony, ogrodzony, z windą i halą garażową, w której znajduje się należące do mieszkania miejsce parkingowe.  W mieszkaniu: pokój ...

Powierzchnia
44,00 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
11 931,82 zł
cena 525 000
mieszkanie na sprzedaż - Olsztyn, Jaroty, Jarocka
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Olsztyn, Jaroty

Olsztyn, Jaroty
mieszkanie na wynajem

ABR-MW-12050

MIESZKANIE DO WYNAJĘCIA NA OSIEDLU JAROTY !!! ULICA HERBERTA  Jaroty to największe osiedle w Olsztynie, bardzo dobre skomunikowane z centrum oraz innymi dzielnicami Olsztyna. Z jednej strony - od ulicy Wilczyńskiego autobusy miejskie , z drugiej strony od ulicy Witosa ...

Powierzchnia
36,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
50,00 zł
cena 1 800
mieszkanie na wynajem - Olsztyn, Jaroty

Olsztyn, Pieczewo, Balbiny Świtycz-Widackiej
mieszkanie na sprzedaż

ABR-MS-11983

NOWA  CENA Gruntownie wyremontowane, zmodernizowane i funkcjonalnie wyposażone mieszkanie o powierzchni 49 m2 przy ulicy Świtycz-Widackiej, na olsztyńskim osiedlu Pieczewo. Mieszkanie dwupokojowe z widną kuchnią i łazienką.  Zlokalizowane na 1 piętrze 4 piętrowego ...

Powierzchnia
48,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
10 395,83 zł
cena 499 000
mieszkanie na sprzedaż - Olsztyn, Pieczewo, Balbiny Świtycz-Widackiej

Olsztyn, Redykajny
mieszkanie na wynajem

ABR-MW-11924

MIESZKANIE w GUTKOWIE !!! CZYNSZ 3000 ZŁOTYCH - W TYM WSZYSTKIE MEDIA. Do wynajmu mieszkanie o powierzchni 45 m2, usytuowane na pierwszym piętrze w budynku jednopiętrowym. Budynek ogrodzony , dojazd drogą szutrową. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, oddzielnej ...

Powierzchnia
45,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
66,67 zł
cena 3 000
mieszkanie na wynajem - Olsztyn, Redykajny
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Olsztyn, Redykajny

Olsztyn, Redykajny
mieszkanie na sprzedaż

ABR-MS-11874

Sprzedane LUKSUSOWE Dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 133,80m2, zajmujące przyziemie i wysoki parter piętrowego segmentu w zabudowie szeregowej, przy ul. Żbiczej, na olsztyńskim osiedlu Redykajny. Na poziomie przyziemia dwa pokoje (obecnie gabinet i ...

Powierzchnia
133,80 m2
Piętro
parter
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
10 164,42 zł
cena 1 360 000
mieszkanie na sprzedaż - Olsztyn, Redykajny
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Reszel

Reszel
mieszkanie na sprzedaż

ABR-MS-11872

WYJATKOWE MIESZKANIE W RESZLU Z MOŻLIWOŚCIĄ KUPNA GARAŻU !!! Reszel to małe warmińskie miasteczko powstałe w IX wieku, położone przy granicy z Mazurami. Pomimo niewielkich rozmiarów w Reszlu znajduje się wiele zabytków między innymi : Zamek Biskupów Warmińskich, Kościół ...

Powierzchnia
73,73 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
4 400,00 zł
cena 324 412
mieszkanie na sprzedaż - Reszel
Kryteria wyszukiwania

rozumiem