nowa oferta
dom na sprzedaż - Mińsk Mazowiecki (gw)

Mińsk Mazowiecki (gw)
dom na sprzedaż

ABR-DS-12071

Przedstawiamy komfortowy dom dla rodziny na obrzeżach Mińska Mazowieckiego o powierzchni całkowitej - 260 m.kw.m 5 pokoi, dwustanowiskowy garaż, duże nowoczesne okna z widokiem na okoliczną przyrodę.  Dom oddany do użytkowania, stan deweloperski do indywidualnego wykończenia.  DLA ...

Powierzchnia
181,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
827 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
5 359,12 zł
cena 970 000
dom na sprzedaż - Mińsk Mazowiecki (gw)
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Olsztyn, Jaroty, Jarocka

Olsztyn, Jaroty, Jarocka
mieszkanie na sprzedaż

ABR-MS-12067

Jasne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni  44m2 na drugim piętrze bloku przy ul. Jarockiej 82 w Olsztynie.  Budynek z 2013 roku, ocieplony, ogrodzony, z windą i halą garażową, w której znajduje się należące do mieszkania miejsce parkingowe.  W mieszkaniu: pokój ...

Powierzchnia
44,00 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
11 931,82 zł
cena 525 000
mieszkanie na sprzedaż - Olsztyn, Jaroty, Jarocka

Konstancin-Jeziorna, Konstancin
dom na sprzedaż

ABR-DS-12052

Przedstawiamy elegancką willę położoną o powierzchni 418 m.kw., położoną w konstancińskiej Strefie A, nieruchomość wyróżniająca się klasyczną architekturą oraz funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Dwukondygnacyjny budynek z użytkowym poddaszem został zaprojektowany ...

Powierzchnia
418,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 990 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
18 660,29 zł
cena 7 800 000
dom na sprzedaż - Konstancin-Jeziorna, Konstancin
oferta na wyłączność
mieszkanie na wynajem - Olsztyn, Jaroty

Olsztyn, Jaroty
mieszkanie na wynajem

ABR-MW-12050

MIESZKANIE DO WYNAJĘCIA NA OSIEDLU JAROTY !!! ULICA HERBERTA  Jaroty to największe osiedle w Olsztynie, bardzo dobre skomunikowane z centrum oraz innymi dzielnicami Olsztyna. Z jednej strony - od ulicy Wilczyńskiego autobusy miejskie , z drugiej strony od ulicy Witosa ...

Powierzchnia
36,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
50,00 zł
cena 1 800
mieszkanie na wynajem - Olsztyn, Jaroty
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Stawiguda, Ruś

Stawiguda, Ruś
dom na sprzedaż

ABR-DS-12045

Piękny dom na dużej (2174 m2) działce w Rusi pod Olsztynem. Budynek: wzniesiony w 2014, na bieżąco konserwowany - jak nowy. Założony na planie zbliżonym do kwadratu z dwoma ryzalitami frontowymi. Na osi elewacji frontowej (pn.-wsch.) półkolisty balkon. Dach wielospadowy, ...

Powierzchnia
371,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 174 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
9 299,19 zł
cena 3 450 000
dom na sprzedaż - Stawiguda, Ruś
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Szczytno (gw), Sędańsk, Sawica

Szczytno (gw), Sędańsk, Sawica
dom na sprzedaż

ABR-DS-12043

Całoroczny dom w lesie, 20 m od rzeki Są miejsca, w których cisza nie jest hasłem marketingowym, ale realnym doświadczeniem. Ten dom w Sawicy to propozycja dla osób, które chcą mieć drugi dom na Mazurach albo zamieszkać bliżej natury, bez rezygnowania z wygodnego dojazdu ...

Powierzchnia
130,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
600 m²
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
4 000,00 zł
cena 520 000
dom na sprzedaż - Szczytno (gw), Sędańsk, Sawica
Kryteria wyszukiwania

rozumiem