oferta na wyłączność
11 931,82 zł/m2 cena: 525 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Jasne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni  44m2 na drugim piętrze bloku przy ul. Jarockiej 82 w Olsztynie.  Budynek z 2013 roku, ocieplony, ogrodzony, z windą i halą garażową, w której znajduje się należące do mieszkania miejsce parkingowe. 
W mieszkaniu: pokój dzienny z aneksem kuchennym i obszernym balkonem z ładnym widokiem na panoramę miasta, oraz dwie sypialnie, łazienka z natryskiem, umywalką wc oraz pralką. Pomieszczenia rozmieszczone są po dwóch stronach przedpokoju w kształcie litery L. 
Na podłogach aneksu kuchennego, przedpokoju oraz łazienki- płytki terakotowe, w pokojach jasne panele. Stolarka okienna PCV dwuszybowa.
Prąd, gaz woda i kanalizacja- sieć miejska. Ogrzewanie i ciepła woda z niewielkiego kotła gazowego m-ki Beretta, model Ciao. Kocioł tani w eksploatacji i serwisie, z kompletem przeglądów. W aneksie kuchennym, przedpokoju i łazience- ogrzewanie podpodłogowe, w pozostałych pomieszczeniach grzejniki. Temperatura sterowana programowalnym termostatem. 
Mieszkanie urządzone i wyposażone nowocześnie i funkcjonalnie. Meble i wyposażenie w cenie.
Zaletą nieruchomości jest jej doskonała lokalizacja. W promieniu kilkuminutowego spaceru znajdują się: liczne sklepy (m.in Biedronka, Intermarche, Decathlon); przychodnie lekarskie i apteki,; placówki oświatowe  (m.in. SP nr25, SP nr24), przedszkole miejski nr 13, cztery żłobki  (w tym miejski n41); placówki kulturalne, kościół; paczkomaty. 
W okolicy dużo zieleni, ścieżki rowerowe, trasy spacerowe, place zabaw. 
Nieruchomość doskonale skomunikowana z ważnymi punktami miasta. Z odległego o 4 min pieszo przystanku odjeżdżają autobusy: 130, 131, 126, 101; do przystanku tramwajowego linii 1 i 2- 3 min. - co powoduje, że jest to doskonała propozycja zarówno na mieszkanie rodzinne jak i inwestycję w lokal na wynajem.
Polecam, Bożena Marcinkowska, tel. 664 174 484

Uwaga: Inne biura nieruchomości zapraszamy do współpracy.

 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty ABR-MS-12067
Powierzchnia 44,00 m²
Liczba pokoi 3
Piętro 2
Rodzaj budynku blok
Technologia budowlana beton, gazobeton
Standard
Opłaty w czynszu administracja, Części wspólne, fundusz remontowy, monitoring, sprzątanie, woda/ryczałt na wodę, wywóz nieczystości, wywóz śmieci
Liczba pięter w budynku 4
Garaż miejsce postojowe przed budynkiem
Stan lokalu do wprowadzenia
Stan prawny Własność
Mies. czynsz admin. 351 PLN
Okna PCV
Instalacje dobre
Balkon duży
Liczba balkonów 1
Rok budowy 2013
Widok panorama miasta
Gaz tak - miejski
Woda ciepła - piecyk gazowy
Dojazd asfaltowa/kostka
Otoczenie panorama
Ogrzewanie gazowe
Winda tak
Liczba wind 1
Usytuowanie narożne
Drzwi antywłamaniowe tak
Liczba sypialni 2

Pomieszczenia

Podłogi pokoi panele
Typ kuchni aneks kuchenny połączony z jadalnią i salonem
Podłoga kuchni terakota
Typ łazienki razem z wc
Liczba łazienek 1
Glazura łazienki glazura
Podłoga łazienki terakota
Wyposażenie łazienki prysznic, umywalka, WC
Liczba przedpokoi 1

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Olsztyn, Pieczewo, Balbiny Świtycz-Widackiej
mieszkanie na sprzedaż

ABR-MS-11983

NOWA  CENA Gruntownie wyremontowane, zmodernizowane i funkcjonalnie wyposażone mieszkanie o powierzchni 49 m2 przy ulicy Świtycz-Widackiej, na olsztyńskim osiedlu Pieczewo. Mieszkanie dwupokojowe z widną kuchnią i łazienką.  Zlokalizowane na 1 piętrze 4 piętrowego ...

Powierzchnia
48,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
10 395,83 zł
cena 499 000
mieszkanie na sprzedaż - Olsztyn, Pieczewo, Balbiny Świtycz-Widackiej